• 637460519177611728_ho.JPG
  • 637460519272143963_ho1.JPG
  • 637460519385439603_ho2.JPG
  • 637460519470130693_ho3.JPG

Hošek Jakub

*1979 +

Bez názvu

ID Aukce: 1879
Olej, plátno, 63,5 cm x 59,5 cm x 9,5 cm. Signováno na zadní straně. Datováno 2007.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

28 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 21:08:00

1 000 Kč