Aukce Bez názvu Hošek Jakub

Hošek Jakub

*1979 +

Bez názvu

ID Aukce: 1879
Olej, plátno, 63,5 cm x 59,5 cm x 9,5 cm. Signováno na zadní straně. Datováno 2007.

Vyvolávací cena
28 000 Kč
28 000 Kč