Aukce Sad v Hroncově Lhotě Valter Karel
  • 637460523726121892_va3.JPG
  • 637460523480868878_va1.JPG
  • 637460523568392944_va.JPG
  • 637460523646736467_va2.JPG

Valter Karel

*1909 +2006

Sad v Hroncově Lhotě

ID Aukce: 1880
Olej, tempera, 28,5 cm x 36 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 21:09:00

1 000 Kč

FMO37021 2000016. 2. 2021 19:01:38
VWL43893 1900013. 1. 2021 11:55:08