Aukce Sad v Hroncově Lhotě Valter Karel

Valter Karel

*1909 +2006

Sad v Hroncově Lhotě

ID Aukce: 1880
Olej, tempera, 28,5 cm x 36 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
19 000 Kč
20 000 Kč