Aukce Paseka v hýřivých barvách Kaván František
  • 637509719261850487_kavan.JPG
  • 637509719486886911_kav1.JPG
  • 637509719602841952_kav2.JPG
  • 637509719383258598_kav.JPG

Paseka v hýřivých barvách

ID Aukce: 1882
Olej, karton, 26 cm x 31,5 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1903. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

80 000 Kč

140 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 19:01:54

10 000 Kč

Příhozů: 9

FQU42130 14000025. 5. 2021 18:56:53
OTL63029 13000025. 5. 2021 18:53:58
PYI74938 12000025. 5. 2021 18:20:03
FOS55445 11000025. 5. 2021 17:59:13
PYI74938 10000025. 5. 2021 17:57:15
CFR44175 9500025. 5. 2021 17:55:14
FOS55445 9000023. 5. 2021 6:09:24
GQZ45985 8500022. 5. 2021 20:45:05
FOS55445 8000012. 3. 2021 17:53:49