• 637509722398530995_ull1.JPG
  • 637509722823103567_ull4.JPG
  • 637509722738102925_ull3.JPG
  • 637552799000759559_IMG-20201227-WA0002.jpg
  • 637509722547594370_ull.JPG
  • 637509722643083787_ull2.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Zimní nokturno

ID Aukce: 1883
Olej, plátno, 45 cm x 60 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1900. Vystaveno na souborné výstavě J. Ullmanna - Trutnov 2019. Publikováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

140 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:05:15

10 000 Kč

Příhozů: 15

TDA00205 14000025.05.2021 19:00:15
NDL21907 13000025.05.2021 19:00:05
TDA00205 12000025.05.2021 18:55:59
NDL21907 11000025.05.2021 18:55:55
TDA00205 10000025.05.2021 18:55:17
NDL21907 9500025.05.2021 18:55:11
TDA00205 9000025.05.2021 11:55:40
CXX03777 8500025.05.2021 11:55:33
TDA00205 8000025.05.2021 8:03:10
RRK80057 7500024.05.2021 22:11:33
TDA00205 7000024.05.2021 12:42:46
MEF56221 6500022.04.2021 9:29:44
TDA00205 6000022.04.2021 9:28:12
MEF56221 5500029.03.2021 1:17:11
CXX03777 5000012.03.2021 13:58:30