• 637509733148507456_cila4.JPG
  • 637509733250880396_cila.JPG
  • 637509733359904825_cila2.JPG
  • 637509733454280282_cila3.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

Tetřívci

ID Aukce: 1886
Olej, plátno, 56 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

29 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:11:13

1 000 Kč

DET55950 3500025.05.2021 19:06:13
MZQ78759 3400025.05.2021 19:03:26
DET55950 3300025.05.2021 19:03:24
MZQ78759 3200025.05.2021 18:57:22
DET55950 3100025.05.2021 18:57:19
MZQ78759 3000020.05.2021 16:25:53
XNM25301 2900010.03.2021 23:07:16