Aukce Stavení u vody Radimský Václav
  • 637346370732273806_radim.JPG
  • 637346370913491285_radim3.JPG
  • 637346370625692268_radim1.JPG
  • 637346370828490886_radim2.JPG

Radimský Václav

*1867 +1946

Stavení u vody

ID Aukce: 1887
Olej, karton, 68,5 cm x 80 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

100 000 Kč

250 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 19:17:35

10 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 16

HBF23702 25000025. 5. 2021 19:12:35
UKS89151 24000025. 5. 2021 19:09:38
HBF23702 23000025. 5. 2021 19:09:33
UKS89151 22000025. 5. 2021 19:04:39
HBF23702 21000025. 5. 2021 19:04:38
UKS89151 20000025. 5. 2021 18:32:21
QUN55134 19000025. 5. 2021 18:32:11
UKS89151 18000025. 5. 2021 18:01:46
OXB82903 17000025. 5. 2021 18:01:41
UKS89151 16000010. 5. 2021 9:05:55
CBX72366 1500006. 5. 2021 6:28:43
SZQ35413 1400004. 5. 2021 19:26:47
CBX72366 1300004. 5. 2021 19:26:40
SZQ35413 1200003. 5. 2021 17:07:27
HRU59440 1100002. 5. 2021 11:21:14
UKS89151 10000029. 3. 2021 13:18:50