• 636190389796961646_1sedlacek.JPG
  • 636190389959460606_sedlacek1.JPG
  • 636190389889148556_sedlacek.JPG
  • 636190390034460126_sedlacek2.JPG

Hauptmann - Sedláček Jaromír

*1899 +

Srna v lese

ID Aukce: 189
Olej, karton, 25 x 33 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:45:00

100 Kč