• 637509767945110418_slav4.JPG
  • 637509767772585540_slav2.JPG
  • 637509767645480791_slav1.JPG
  • 637509767851348618_slav3.JPG
  • 637509768044543867_slav5.JPG

Slavíček Jan

*1900 +1970

Stromy

ID Aukce: 1896
Akvarel, 23,5 cm x 39 cm. Nesignováno. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Z pozůstalosti spisovatele K.V. Raise.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:14:00

100 Kč

LIG98021 200015.03.2021 18:20:56