• 636191552639519566_schutz.jpg
  • 636191552954519566_Schutz11.JPG
  • 636191552737800816_Christian Georg Schutz1.JPG
  • 636191552811238316_Schutz_Dorotheum_appraisal.JPG
  • 636191552884050816_Schutz_Dorotheum12.JPG

Schutz ml. Christian Georg

*1758 +1823

Setkání u jezera

ID Aukce: 190
Olej, plátno, fixované na desce, 82 x 140 cm. Nesignováno. Obraz byl v roce 2007 určen a dražen v Dorotheu Vídeň. Odhadní cena 18 - 24 tis. eur. Mimořádně kvalitní malba.
Vyvolávací cena:

240 000 Kč

240 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:46:00

10 000 Kč