• 637526133404260550_ch.JPG
  • 637526133520694898_ch3.JPG
  • 637526133724460981_ch4.JPG
  • 637526133819774222_ch5.JPG
  • 637526133622741463_ch1.JPG
  • 637526133917354368_ch6.JPG

Chittussi Antonín

*1847 +1891

Česká krajina

ID Aukce: 1900
Olej, plátno, fixované na kartonu, 12 cm x 18 cm. Signováno vpravo dole. Před polovinou 70. let 19. století. Na zadní straně razítko: Karáskova galerie + přípis. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:18:00

5 000 Kč

Příhozů: 18

YLS21112 7000003.05.2021 21:48:02
FOR30643 5500003.05.2021 17:12:43
YLS21112 5000003.05.2021 17:12:33
FOR30643 4900003.05.2021 17:12:33
YLS21112 4800003.05.2021 17:12:23
FOR30643 4700003.05.2021 17:12:23
YLS21112 4600003.05.2021 17:12:13
FOR30643 4500003.05.2021 17:12:13
YLS21112 4400003.05.2021 17:12:02
FOR30643 4300003.05.2021 17:12:02
YLS21112 4200003.05.2021 17:11:52
FOR30643 4100003.05.2021 17:11:52
YLS21112 4000003.05.2021 17:11:42
FOR30643 3900003.05.2021 17:11:42
YLS21112 3800003.05.2021 17:11:32
FOR30643 3700026.04.2021 22:56:33
GVG83408 3600026.04.2021 22:56:32
FOR30643 3500031.03.2021 14:56:52