Aukce Figurální scéna ( Motiv z románu ) Dědina Jan
  • 637526137504673454_dedina1.JPG
  • 637526137703671854_dedina2.JPG
  • 637526137790391272_dedina3.JPG
  • 637526137600154517_dedina.JPG

Dědina Jan

*1870 +1955

Figurální scéna ( Motiv z románu )

ID Aukce: 1902
Olej, plátno, 74 cm x 51 cm. Signováno a datováno vlevo dole 1902. Na blindrámu popsáno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

26 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 19:20:00

1 000 Kč

ZSH66657 2600024. 5. 2021 12:46:37
WDT42601 2500029. 4. 2021 9:02:50