• 637526139108309570_honsa1.JPG
  • 637526139436370721_honsa3.JPG
  • 637526139218509339_honsa.JPG
  • 637526139514339821_honsa4.JPG
  • 637526139352572875_honsa2.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

Kvetoucí šípek

ID Aukce: 1903
Olej, karton, 25 cm x 32 cm. Signováno a datováno 1912 vlevo dole. Publikováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:21:00

1 000 Kč

EQU94934 1800024.05.2021 12:47:02
DMF79165 1700024.05.2021 12:46:55
EQU94934 1600024.05.2021 12:46:50
DMF79165 1500020.05.2021 16:28:06
WVJ25328 1400006.04.2021 15:37:58