• 637509737051604681_lieb1.JPG
  • 637509737690043663_lieb5.JPG
  • 637509737242174484_lieb2.JPG
  • 637509737156810467_lieb.JPG
  • 637509737344362770_lieb3.JPG
  • 637509737425613377_lieb4.JPG

Liebscher Karel

*1851 +1906

Červánky ( Šumava )

ID Aukce: 1904
Olej, dřevěná deska, 19,5 cm x 28 cm. Signováno monogramem vlevo dole. Na zadní straně popis. Okolo roku 1890. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:22:00

1 000 Kč