Aukce Kopcovitá krajina Hůrka Otakar
  • 637526161949350459_hurka1.JPG
  • 637526162082788725_hurka2.JPG
  • 637526162195299744_hurka.JPG
  • 637526162291706468_hurka3.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

Kopcovitá krajina

ID Aukce: 1909
Olej, deska, 50 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 19:27:00

1 000 Kč