• 637526165655518313_heil1.JPG
  • 637526165742244808_heil.JPG
  • 637526165820526650_heil2.JPG
  • 637526165907416064_heil3.JPG

Heilmann Anton Paul

*1850 +1912

ID Aukce: 1910
Kombinovaná technika, 61 cm x 85 cm. Signováno a datováno 1904 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:28:00

500 Kč

ONI56199 800024.05.2021 14:05:11
RZR23810 750024.05.2021 11:54:56
ONI56199 700026.04.2021 17:19:02