Aukce Děvčátka Kamenický Josef Jiří
  • 637526172273040557_liskovec.JPG
  • 637526172490586804_liskovec3.JPG
  • 637526172383041393_liskovec2.JPG
  • 637526172160945319_liskovec1.JPG

Kamenický Josef Jiří

*1910 +1981

Děvčátka

ID Aukce: 1912
Olej, karton, 30 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole H. Lískovec. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 19:34:57

500 Kč

Příhozů: 15

GZY66964 550025. 5. 2021 19:29:57
YYB46890 500024. 5. 2021 12:17:42
GZY66964 400024. 5. 2021 12:11:45
YYB46890 390024. 5. 2021 12:11:35
GZY66964 380024. 5. 2021 12:11:35
YYB46890 370024. 5. 2021 12:11:25
GZY66964 360024. 5. 2021 12:11:25
YYB46890 350024. 5. 2021 12:11:14
GZY66964 340024. 5. 2021 12:11:14
YYB46890 330024. 5. 2021 12:11:04
GZY66964 320024. 5. 2021 12:10:12
YYB46890 310024. 5. 2021 12:10:07
GZY66964 270024. 5. 2021 12:09:41
YYB46890 260024. 5. 2021 12:09:41
GZY66964 250020. 5. 2021 16:35:36