• 637526194670471842_fig1.JPG
  • 637526194770011673_fig.JPG
  • 637526194887917822_fig2.JPG

Následovník Jacopo Bassano, Francesco Bassano

Kristus v domě Marie, Marty a Lazara

ID Aukce: 1914
Olej, zdvojené plátno, 30 cm x 52 cm. Nesignováno. Nizozemský nebo německý následovník 17. století ( po roce 1598 ).
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:32:00

5 000 Kč