• 637526203483375489_bouda.JPG
  • 637526203553902287_bouda2.JPG
  • 637526203402912030_bouda1.JPG

Bouda Cyril

*1901 +1984

Kytice

ID Aukce: 1919
Grafika, 26 cm x 18 cm, signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, nerámováno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:37:00

100 Kč