• 637533055785714377_skala3.JPG
  • 637533055610028235_skala.JPG
  • 637533055694932448_skala2.JPG
  • 637533055518308786_skala1.JPG

Skála Karel

*1908 +2001

Dělníci

ID Aukce: 1926
Olej, plátno, 100 x 75 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře. Na několika místech poškozeno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:44:00

100 Kč

QPU93058 200025.05.2021 19:35:19