• 636098293237896421_1kozak.JPG
  • 636098293393213891_kozak.JPG
  • 636098293523530561_kozak1.JPG
  • 636098293722599431_kozak2.JPG

Kozák Václav

*1889 +1969

Havlíčkova Borová

ID Aukce: 193
Olej, plátno, 50 x 70 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

11 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:49:00

1 000 Kč