• 637533145277847350_45.JPG
  • 637533145353004173_46.JPG
  • 637533145587596131_67.JPG
  • 637533145425192227_47.JPG

Warhol Andy

*1928 +1987

Campbells

ID Aukce: 1935
Litografie, velikost listu 56 cm x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno vlevo dole 73/100. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:53:00

100 Kč