Aukce Krajina v Provence Kubín Otakar
  • 637540733333495958_ku3.JPG
  • 637540733247089061_ku2.JPG
  • 637540733055749368_ku1.JPG
  • 637540733156263890_ku.JPG

Kubín Otakar

*1883 +1969

Krajina v Provence

ID Aukce: 1943
Olej, plátno, 50 cm x 61 cm. Nesignováno. 60. léta 20. století. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Na zadní straně štítek s popisem díla.
Vyvolávací cena:

45 000 Kč

60 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:01:00

5 000 Kč

Příhozů: 8

LUO15518 6000025. 5. 2021 18:46:11
RSO79340 5500025. 5. 2021 18:19:54
LUO15518 5000021. 5. 2021 0:43:01
RSO79340 4900011. 5. 2021 16:09:12
WKC39833 4800011. 5. 2021 16:09:07
RSO79340 4700026. 4. 2021 22:58:38
IWL53083 4600026. 4. 2021 17:21:12
WKC39833 4500015. 4. 2021 12:23:57