• 637540735183881924_ji2.JPG
  • 637540734993880487_ji1.JPG
  • 637540735097631266_ji.JPG
  • 637540735272007603_ji3.JPG

Jiránek Miloš

*1875 +1911

Interiér

ID Aukce: 1944
Olej, plátno, 71 cm x 47 cm. Signováno vlevo nahoře. Kolem roku 1898. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

45 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:02:00

1 000 Kč

Příhozů: 6

BWO57424 4500025.05.2021 17:45:54
QRU89001 4400025.05.2021 17:45:52
BWO57424 4300025.05.2021 17:44:51
QRU89001 4200025.05.2021 17:44:44
BWO57424 4100025.05.2021 17:15:31
QRU89001 4000025.05.2021 8:07:32