• 636098299800453238_1kozakP.JPG
  • 636098300157340299_kozakP.JPG
  • 636098300533916235_kozakP1.JPG
  • 636098300815175257_kozakP2.JPG

Kozák Václav

*1889 +1969

Praha

ID Aukce: 195
Olej, karton, 40 x 52 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:51:00

500 Kč