• 637540753940837870_kraj2.JPG
  • 637540753851774434_kraj1.JPG
  • 637540753748023898_kraj.JPG

Nesignováno

Barbizonská krajina

ID Aukce: 1951
Olej, plátno, 32 cm x 53 cm. Nesignováno. Barbizonská škola kolem roku 1890. V minulosti dílo fixováno na novější plátno. Nerestaurováno.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:09:00

1 000 Kč

YEC12780 1100024.05.2021 22:29:24
LGB97215 1000024.05.2021 14:31:08