• 637540784761699761_nowak23.JPG
  • 637540784985770306_nowak26.JPG
  • 637540784668384559_nowak24.JPG
  • 637540784839825361_nowak25.JPG

Nowak Willi

*1886 +1977

Koupel II.

ID Aukce: 1957
Kombinovaná technika, 42 cm x 33 cm. Signováno vpravo dole. V původním stavu z autorova ateliéru. Poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:15:00

100 Kč

LML70802 100025.05.2021 18:24:15