• 636989713021224074_lol59.JPG
  • 636989713190630329_lol61.JPG
  • 636989712749893852_lol58.JPG
  • 636989713113713813_lol60.JPG
  • 636989712951511419_lol57.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Telč

ID Aukce: 1964
Kombinovaná technika, 7,5 cm x 10,5 cm. Signováno vpravo dole. Popsáno a datováno 1907 vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:22:00

100 Kč

PJI44496 110024.05.2021 14:33:28
GIV35795 100024.05.2021 9:41:00