Aukce Cestička Lolek Stanislav
  • 636989705850670759_lol35.JPG
  • 636989706009280955_lol36.JPG
  • 636989705933498906_lol34.JPG
  • 636989706176938905_lol38.JPG
  • 636989706100687856_lol37.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Cestička

ID Aukce: 1965
Akvarel, 11 cm x 14 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 100 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:23:00

100 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 12

XRV92222 210025. 5. 2021 20:13:42
SMZ14546 200025. 5. 2021 19:37:06
TFN77730 190024. 5. 2021 14:33:48
SRZ23308 180024. 5. 2021 13:58:44
XRV92222 170024. 5. 2021 9:37:36
GJK89047 160024. 5. 2021 9:37:29
XRV92222 150024. 5. 2021 9:36:24
GJK89047 140024. 5. 2021 9:36:18
XRV92222 13001. 5. 2021 20:39:58
SRZ23308 120029. 4. 2021 10:15:48
NYR54503 110027. 4. 2021 4:18:15
FBH70813 100026. 4. 2021 16:01:33