• 637020635253679823_cizek1.JPG
  • 637020635336726353_cizek.JPG
  • 637020635410633416_cizek2.JPG
  • 637020635477988531_cizek3.JPG

Čížek Bohumil

*1913 +1989

Zápas

ID Aukce: 1967
Kombinovaná technika, 28 cm x 42 cm. Signováno a datováno 1938 vlevo nahoře. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 900 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:25:00

100 Kč

SOC22842 190025.05.2021 13:57:11
DFU39417 180025.05.2021 13:52:47
SOC22842 170025.05.2021 13:52:42
DFU39417 160025.05.2021 8:10:35
SOC22842 150024.05.2021 12:48:01