Aukce Stařec Nesignováno
  • 637190061363519274_a100.JPG
  • 637190061478397368_a101.JPG
  • 637190061576054362_a102.JPG

Nesignováno

Stařec

ID Aukce: 1970
Olej, plátno, 104,5 cm x 68 cm. Nesignováno, nerámováno. Restaurováno. Dole uprostřed protrženo.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:28:00

500 Kč