Aukce Zátiší Brychta Jan
  • 637209267889627387_brychta8.JPG
  • 637209268003259665_brychta9.JPG
  • 637209267810876819_brychta7.JPG

Brychta Jan

*1928 +2013

ID Aukce: 1971
Olej, plátno, 36 cm x 44 cm. Signováno vpravo nahoře. Nerámováno, volné plátno bez blindrámu. Mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:33:47

100 Kč

PHP79934 300025. 5. 2021 20:28:47