Aukce Pohled do lesa Majer Antonín

Majer Antonín

*1882 +1963

Pohled do lesa

ID Aukce: 1974
Olej, karton, 34 cm x 45 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 700 Kč