Aukce Pohled do lesa Majer Antonín
  • 637054513359104945_1majer4.JPG
  • 637054513472543671_majer4.JPG
  • 637054513554281611_majer5.JPG
  • 637054513638975371_majer6.JPG

Majer Antonín

*1882 +1963

Pohled do lesa

ID Aukce: 1974
Olej, karton, 34 cm x 45 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 700 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:32:00

100 Kč

FUY47280 170025. 5. 2021 20:15:03
PUY28615 160025. 5. 2021 19:53:04
BHS11430 150024. 5. 2021 14:31:28