Aukce Zátiší Záběhlický Alois
  • 637303264249099229_zabehlicky1.JPG
  • 637303264359636898_zabehlicky.JPG
  • 637303264460132952_zabehlicky2.JPG
  • 637303264565495959_zabehlicky3.JPG

Záběhlický Alois

*1883 +1962

ID Aukce: 1976
Olej, plátno, 70 cm x 100 cm. Signováno vpravo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:34:00

500 Kč

DFA78426 60007. 5. 2021 19:46:36