Aukce Děvče se džbánkem Klimeš František
  • 637323002099044070_klimes.JPG
  • 637323002202385382_klimes1.JPG
  • 637323002293825812_klimes2.JPG
  • 637323002372117138_klimes3.JPG

Klimeš František

*1871 +1916

Děvče se džbánkem

ID Aukce: 1979
Olej, plátno, 79 cm x 139 cm. Signováno vlevo dole. Restaurováno.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:37:00

500 Kč