Aukce Dvojice Benýšek Svatopluk
  • 637178067985088535_benysek.JPG
  • 637178068144708179_benysek2.JPG
  • 637178068062500604_benysek1.JPG
  • 637178068231594086_benysek3.JPG

Benýšek Svatopluk

*1926 +2010

Dvojice

ID Aukce: 1980
Olej, plátno, 100 cm x 75,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:38:00

500 Kč