Aukce Trojice Benýšek Svatopluk
  • 637178069134409114_benysek5.JPG
  • 637178069209409668_benysek4.JPG
  • 637178069282884848_benysek6.JPG
  • 637178069378807307_benysek7.JPG

Benýšek Svatopluk

*1926 +2010

Trojice

ID Aukce: 1981
Kombinovaná technika, 99 cm x 68 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:39:00

100 Kč