Aukce Za chalupou Macoun Gustav
  • 637546802840791874_mac2.JPG
  • 637546803042359930_mac1.JPG
  • 637546802955948999_mac.JPG
  • 637546803119548289_mac3.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Za chalupou

ID Aukce: 1982
Olej, karton, 36 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:40:00

1 000 Kč

VZN09513 1400025. 5. 2021 19:56:56
QBZ51902 1300025. 5. 2021 19:54:00
VZN09513 1200025. 5. 2021 19:30:30
NUO22259 1100018. 5. 2021 11:02:01
UDZ47776 1000017. 5. 2021 15:36:24