Aukce Krajina Koudelka J.
  • 637546832645502374_1619078892700.jpg
  • 637546832701440305_1619078872400.jpg
  • 637546832489853624_1619078906465.jpg
  • 637546832604073270_1619078921825.jpg

Koudelka J.

ID Aukce: 1983
Pastel, 30 cm x 40 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:41:00

100 Kč