Aukce Dva portréty Antropius
  • 637546835670803648_1619078642068.jpg
  • 637546835810533242_1619078706858.jpg
  • 637546835874844076_1619078661891.jpg
  • 637546836016563644_1619078675686.jpg
  • 637546835952188416_1619078692145.jpg
  • 637546836080664396_1619078728336.jpg

Antropius

Dva portréty

ID Aukce: 1984
Olej, plátno, zakryto deskou, 63 cm x 45 cm. Nesignováno. Malba místy mírně poškozena. 2 kusy.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:42:00

1 000 Kč