Aukce Výhledy Lolek Stanislav
  • 637178058852320298_lolek.JPG
  • 637178059089961559_lolek4.JPG
  • 637178058749798807_lolek1.JPG
  • 637178058920914571_lolek2.JPG
  • 637178059008085896_lolek3.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Výhledy

ID Aukce: 1985
Olej, plátno, fixované na kartonu, 32 cm x 37 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:43:00

1 000 Kč