• 637178060995451537_slenger.JPG
  • 637178061078889410_slenger2.JPG
  • 637178060912634981_slenger1.JPG
  • 637178061169073783_slenger4.JPG

Šlenger Karel

*1903 +1981

Večer na Dunaji

ID Aukce: 1986
Olej, dřevotříska, 19 cm x 26 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:44:00

500 Kč