• 637509764835287641_maly2.JPG
  • 637509764742782722_maly.JPG
  • 637509764622264385_maly1.JPG
  • 637509764943881947_maly3.JPG

Malý Václav

*1874 +1935

Kvetoucí les

ID Aukce: 1987
Olej, karton, 26 cm x 31,5 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:45:00

500 Kč

Příhozů: 9

CFL05612 900025.05.2021 20:04:53
VBV67055 850022.05.2021 21:30:29
CFL05612 800022.05.2021 21:30:19
VBV67055 750017.05.2021 22:45:18
CFL05612 700017.05.2021 22:45:11
VBV67055 650016.05.2021 0:30:14
CFL05612 600016.05.2021 0:30:09
VBV67055 550003.05.2021 17:17:29
CFL05612 500002.05.2021 12:52:27