Aukce Lesní cesta Svoboda A.J.
  • 637550342107131497_636471361654058736_1svo.jpg
  • 637550342429367157_636471361866499673_svo1.jpg
  • 637550342547509921_636471361950174307_svo2.jpg
  • 637550342333055598_636471361775396854_svo.jpg
  • 637550342488447007_636471362038704158_svo3.jpg

Svoboda A.J.

Lesní cesta

ID Aukce: 1988
Olej, dřevotříska, 93 cm x 136 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:46:00

500 Kč