Aukce Lesní cesta Svoboda A.J.

Svoboda A.J.

Lesní cesta

ID Aukce: 1988
Olej, dřevotříska, 93 cm x 136 cm. Signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
7 000 Kč
7 000 Kč