• 636192358951737885_1toman.JPG
  • 636192359038144135_toman1.JPG
  • 636192358998300385_toman.JPG
  • 636192359078768961_toman2.JPG

Toman František

*1886 +1942

Muž s holí

ID Aukce: 199
Akvarel, papír, 29,5 x 46 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 200 Kč

1 200 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:55:00

100 Kč