Aukce U chalupy Šindler Vladimír
  • 637550356958005813_sin.JPG
  • 637550357198740391_sin3.JPG
  • 637550357051616600_sin1.JPG
  • 637550357126239853_sin2.JPG

Šindler Vladimír

*1891 +

U chalupy

ID Aukce: 1990
Olej, karton, 44 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:48:00

100 Kč