• 637550359506268445_fe1.JPG
  • 637550359617832065_fe.JPG
  • 637550359703620119_fe2.JPG
  • 637550359803595571_fe3.JPG

Fejk Emil

*1896 +

Kampa

ID Aukce: 1991
Olej, plátno, 40 cm x 52 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

3 400 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 21:14:08

100 Kč

Příhozů: 25

CNB19782 340025.05.2021 21:09:08
YVO24509 330025.05.2021 21:08:57
CNB19782 320025.05.2021 21:08:22
YVO24509 310025.05.2021 21:07:54
CNB19782 300025.05.2021 21:06:31
YVO24509 290025.05.2021 21:05:39
CNB19782 280025.05.2021 21:04:06
YVO24509 270025.05.2021 21:02:04
CNB19782 260025.05.2021 20:58:37
YVO24509 250025.05.2021 20:56:34
ZHL63146 240025.05.2021 20:56:32
YVO24509 230025.05.2021 20:54:42
ZHL63146 220025.05.2021 20:54:40
YVO24509 210025.05.2021 20:54:12
ZHL63146 200025.05.2021 20:54:08
CNB19782 190025.05.2021 20:54:04
YVO24509 180025.05.2021 20:51:59
ZHL63146 170025.05.2021 20:51:51
YVO24509 160025.05.2021 20:49:16
ZHL63146 150025.05.2021 20:49:01
CNB19782 140025.05.2021 20:45:02
ZHL63146 130025.05.2021 20:20:43
QSE80068 120025.05.2021 20:14:58
ZHL63146 110025.05.2021 19:48:48
QSE80068 100017.05.2021 15:34:07