Aukce Chalupy na Vysočině u Kameniček Farský K.K.
  • 637550362577204407_fa1.JPG
  • 637550362490782127_far2.JPG
  • 637550362659705324_far3.JPG
  • 637550362735495369_far.JPG
  • 637550362812995693_far4.JPG

Farský K.K.

Chalupy na Vysočině u Kameniček

ID Aukce: 1992
Olej, papír, 30 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 300 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:50:00

100 Kč

RYJ67112 130025. 5. 2021 20:35:08
YWE50736 120025. 5. 2021 20:27:49
RYJ67112 110022. 5. 2021 21:34:26
KBQ84934 100018. 5. 2021 17:09:10