Aukce Bosenský statek Panuška Jaroslav
  • 637550364093332511_pan14.JPG
  • 637550364243489912_pan15.JPG
  • 637550364174583398_pan13.JPG
  • 637550364318856728_pan16.JPG

Panuška Jaroslav

*1872 +1958

Bosenský statek

ID Aukce: 1993
Kombinovaná technika, 23 cm x 33 cm. Signováno a datováno 1897 vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

7 500 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:51:00

1 000 Kč

Příhozů: 10

WYY21067 1400025. 5. 2021 19:55:01
TQI32132 1300025. 5. 2021 19:54:59
WYY21067 1200025. 5. 2021 19:50:54
TQI32132 1100025. 5. 2021 19:50:50
WYY21067 1000025. 5. 2021 19:50:13
TQI32132 950025. 5. 2021 19:50:08
WYY21067 900025. 5. 2021 19:49:32
TQI32132 850025. 5. 2021 19:49:29
WYY21067 800024. 5. 2021 14:31:55
KTO17539 750018. 5. 2021 17:08:21