• 637550365371640710_pan8.JPG
  • 637550365468711844_pan10.JPG
  • 637550365568963177_pan11.JPG
  • 637550365266297861_pan9.JPG
  • 637550365652525692_pan12.JPG

Panuška Jaroslav

*1872 +1958

Jarní nálada

ID Aukce: 1994
Olej, karton, 19 cm x 25 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 500 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:52:00

500 Kč

QCP51041 950025.05.2021 19:55:33
CUW60438 900018.05.2021 17:07:44