Aukce Rybář Daněk - Sedláček František
  • 637550372354722734_sed1.JPG
  • 637550372463375648_sed.JPG
  • 637550372546501113_sed2.JPG
  • 637550372632449647_sed3.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Rybář

ID Aukce: 1997
Olej, karton, 40 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:58:05

1 000 Kč

Příhozů: 32

KEJ40196 1100025. 5. 2021 20:53:05
ZKO78358 1000025. 5. 2021 16:16:00
BDV03037 950024. 5. 2021 11:38:49
QEB80867 900024. 5. 2021 11:38:39
BDV03037 850024. 5. 2021 11:38:39
QEB80867 800024. 5. 2021 11:38:29
BDV03037 750024. 5. 2021 11:38:29
QEB80867 700024. 5. 2021 11:38:18
BDV03037 650020. 5. 2021 16:45:53
ONJ14935 600020. 5. 2021 16:45:42
BDV03037 550020. 5. 2021 16:45:42
ONJ14935 500020. 5. 2021 16:45:32
BDV03037 490020. 5. 2021 16:45:32
ONJ14935 480020. 5. 2021 16:45:21
BDV03037 470020. 5. 2021 16:45:21
ONJ14935 460020. 5. 2021 16:45:11
BDV03037 450020. 5. 2021 16:45:11
ONJ14935 440020. 5. 2021 16:45:01
BDV03037 430020. 5. 2021 16:45:00
ONJ14935 420020. 5. 2021 16:44:50
BDV03037 410020. 5. 2021 16:44:50
ONJ14935 400020. 5. 2021 16:44:40
BDV03037 390020. 5. 2021 16:44:40
ONJ14935 380020. 5. 2021 16:44:30
BDV03037 370020. 5. 2021 16:44:29
ONJ14935 360020. 5. 2021 16:44:19
BDV03037 350020. 5. 2021 16:44:19
ONJ14935 340020. 5. 2021 16:44:09
BDV03037 330020. 5. 2021 16:44:09
ONJ14935 320020. 5. 2021 16:43:58